Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 3 let

2002 Fifa World Cup

Skladem Ihned k dodání

ks

Mistrovství světa je největší a nejsledovanější sportovní událostí a 2002 FIFA World Cup je nejlepší hrou zachycující tuto událost. Vášně, drama a hlavní postavy turnaje spolu s exkluzivní licencí pro EA vytváří základ této jedinečné hry.

Nádherné zpracování - Oficiální značky a loga, publikum, plně licencované národní týmy s autentickými hráči a dresy, oficiální stadiony, oficiální hudba, epické filmové vložky pro dramatické momenty

Příběh - Mistrovství světa se skládá z kvalifikačních skupin (3 zápasy) následovanými playoff (3 zápasy) a z finále. Vítězství 7 zápasů znamená vítězství v turnaji. Každý zápas je jiný, každý z nich je důležitý.

Hvězdní hráči - Jako na každé sportovní události, celebrity jsou hlavním tahákem. Nasnímání hvězdných hráčů v perfektních detailech bylo hlavním cílem pro tuto hru - s fotorealistickými tvářemi a dresy a s licencí na jména a atributy. Každý hráč má ve hře své vlastní klíčové vlastnosti. Hratelnost - Nové herní systém umožňuje snadné hlavičkování, voleje, nůžky a další.

Lokalizace
  • en
Žánr Sportovní
Počet hráčů 1-2
Co-op Ne
Multitap 3-8
Vydavatel EA Sports
Vývojář EA Canada