Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 3 let

2006 Fifa World Cup

Skladem Ihned k dodání

ks

EA SPORTS oslavuje jednu z největších sportovních událostí, kterou je světový pohár FIFA 2006 v Německu, a to prostřednictvím oficiální videohry s exkluzivní licencí.

Hra zachycuje atmosféru jednoho z nejnáročnějších světových soupeření a dává hráči příležitost hrát v roli svých oblíbených hrdinů, a šanci vyhrát světový pohár FIFA World Cup. Oživených je téměř 100 superhvězd is imitace jejich skutečných schopností a znalostí. Tak se dají rozpoznat jejich typické pohyby, styl hry a speciální hráčské umění každého z nich.

Hra dále představuje také nový herní režim s názvem Global Challenge, který bude náročným testem i pro ty nejzkušenější hráče. Ti budou mít možnost na vlastní kůži zažít klasické okamžiky z historie světového poháru FIFA. 40 z nich je totiž zakomponováno ve zmíněném režimu. Porovnejte své výsledky s těmi historickými a změřte své síly se světovou špičkou.

K dispozici je 127 národních týmů. Vyberte si některý z nich a hrajte proti kamarádům v soubojích více hráčů. Do hry jich může vstoupit až 8. Sledujte své výsledky na výsledkové tabuli v místnosti The Lounge, za své úspěchy totiž získáváte nejrůznější ceny.

Lokalizace
  • en
Žánr Sportovní
Počet hráčů 1-2
Co-op Ne
Multitap 3-8
Vydavatel EA Sports
Vývojář EA Canada