Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 12 let
  • Online
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Armored Core V

Skladem Ihned k dodání

ks

Série Armored Core je v tomto žánru proslulá díky intenzivním soubojem jeden na jednoho a množství možností nastavení. Armored Core 5 je pokračováním, které provádí revoluci díky většímu množství obsahu, jak jste mohli najít u jeho předchůdců, kompletně nové atmosféře a rozsáhlému offline módu. Změny byly provedeny iv online módu, který se zaměřuje na týmové souboje. Armored Core 5 se více soustředí na taktiku a efektivnost využití členitosti terénu, než na samotné útoky. V zničeném světě lidé směřují ke katastrofě, přesto pokračují v boji. Příběh zakládá na myšlence lidské síly čelící osudu a popisuje pošetilost a pomíjivosti lidstva.

Braňte a dobývejte území - připravte se na útok nepřítele! Hráči mohou napadnout Vaše území, i když nejste online. Rozestavte strategicky své obranné systémy, které budou automaticky použity proti ostatním hráčům. V rámci online hry bojujte v PvP online týmových bitvách, abyste zabránili nepřátelům vstoupit na Vaše území.

Komplexní mód hry pro více hráčů - hra podporuje kooperativní módy ve všech typech misí, jako napříkladZnič cíl neboProzkoumej oblast. VeWorld modu zase bojujte o světovou dominanci.

Útočná hra - herní systém byl zcela přepracován a nabízí výraznější zážitek z útočení.

Rozsáhlé možnosti nastavení - hra nabízí nespočet součástí, které můžete získat, abyste je použili na přestavbu a vylepšení svého mecha. Upravte si své území a dosáhněte vyšší úroveň s různými druhy obranných systémů.

Lokalizace
  • en
3D Ne
Co-op Ne
Obraz 720p
Online 2-8
Počet hráčů 1-2
Vydavatel Bandai Namco
Vývojář FromSoftware
Žánr Simulátory