Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Call of Duty: Infinite Warfare (Legacy Edition)

Skladem Ihned k dodání

ks

Legacy edition navíc obsahuje remasterovanou hru Call of Duty 4: Modern Warfare HD.

Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti. 

Meziplanetární konflikt - Jste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se postavit nepřátelům ze všech koutů naší sluneční soustavy. Bývalí kolonisté si totiž jednoho dne řekli dost a vyhlásili válku pozemské federaci. Co za tímto konfliktem stojí? A kdo je v jeho čele? 

Fanatický nepřítel - Z UNSA se během války před lety odtrhla fašistická skupinka povstalců, kteří si začali říkat Settlement Defense Front (The Front, SetDef). Jde o brutální, militantní radikály, zocelené extrémním prostředím a životními podmínkami. Jejich vůdcem a vaším úhlavním nepřítelem je Salen Kotch, velitel obávané válečné lodi Olympus Mons. 

Vesmírné souboje - Během příběhové kampaně budete pilotovat vaši vlastní útočnou  vesmírnou stíhačku, lépe známou jako Jackal. Půjde o důležitou součást hry a  Jackal se bude postupně vyvíjet, jak si jej budete vylepšovat. 

Zombie jsou zpátky - Tradičně nechybí ani zombie část hry, která je opět v šíleném retro duchu. Zombies in Spaceland vás zavedou do zábavního parku 80. let s kompletní přehlídkou atrakcí.

Lokalizace
  • en
Co-op Online módy
Obraz 1080p
Online 2-12
Počet hráčů 1
Vydavatel Activision
Vývojář Infinity Ward
Žánr Válečné