Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Online
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Dragon Age: Inquisition

Skladem Ihned k dodání

ks

Výpravná RPG série od studia BioWare vás tentokrát ohromí silou enginu Frostbite 3. Těšit se můžete na krásné výjevy a řadu nových možností. Připravte se na Dragon Age: Inquisition.

Kataklyzmatická událost vrhá svět Thedas do zmatku. Draci zatemňují oblohu a vrhají stín hrůzy na kdysi klidné království. Mágové se pouští do totální války proti despotickým templářům. Národy povstávají proti sobě. Je na vás a vaší skupině legendárních hrdinů, abyste obnovili ve světě řád. Veďte inkvizici a pronásledujte agenty chaosu. Jak si tažení za pravdou bude vybírat svou daň, mnohá pouta a svazky se budou utvářet, ale i zanikat.

Nejnovější akční dobrodružství od studia BioWare vás pohltí výjimečným příběhem, zasazeným do rozlehlého a měnícího se světa. Prozkoumejte tajné jeskyně, porazte obrovitá stvoření a na základě svého jedinečného stylu hraní utvářejte svět kolem sebe.

Prozkoumávejte, veďte a bojujte: Vaše volby budou mít dopad na hraní. Dokonce i jedno jediné rozhodnutí může změnit běh událostí, které budou následovat.

Staňte se inkvizitorem: Staňte v čele inkvizice, vydejte se na nebezpečné tažení proti chaosu a prožijte působivý příběh zasazený do světa Dragon Age.

Navažte vztahy s legendami: Navažte vztahy s řadou jedinečných a nezapomenutelných postav.

Objevte svět Dragon Age: Bez omezení prozkoumejte rozmanitý a graficky ohromující svět.

Změňte svět: Vaše činy a rozhodnutí budou mít dopad na běh událostí a svět jako takový.

Hrajte svým stylem: Zcela ve své režii máte vzhled a schopnosti svého inkvizitora, skupinu stoupenců, základny a pevnosti. Sami si zvolte složení svých inkvizičních sil a styl boje.

Lokalizace
  • en
Žánr RPG
Počet hráčů 1
Online 2-4
Co-op Online módy
Obraz 720p
Zvuk Dolby Digital, DTS Surround
3D Ne
Vydavatel EA
Vývojář BioWare