Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 12 let
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Earth Defense Force 2: Invaders from Planet Space

Skladem Ihned k dodání

ks

Hra Earth Defense Force 2: Invaders from Planet Space je vylepšenou předělávkou druhého dílu této uznávané akční série. Ve hře můžete probrat roli Rangera, vojáka armády vyzbrojeného konvenčními zbraněmi, Pale Wingate, vojáka speciálních jednotek vybaveného jetpackem a vyzbrojeného energetickými zbraněmi, nebo nového Air Raidera, který bojuje nepřímo prostřednictvím strategického umísťování min, strážních zbraní a vysílání leteckých údery a dalších.

Vaším úkolem je odrazit útočníky v každé oblasti mise a to buď samostatně, nebo s až třemi přáteli ve frenetický bojích v reálném čase odehrávajících se na reálných místech. Zastřešená původními vývojáři je toto dokonalá verze toho, co fanoušci obvykle považují za nejlepší titul série EDF. Intenzivní boj proti invazi obřího hmyzu pomocí zbraní, vozidel a jetpacků udělal ze hry EDF2 oblíbence mezi fanoušky, který ho často nazývají nejlepší hrou série.

Kooperativní online multiplayer až pro čtyři hráče a přidání třídy Air Raider zajišťují, že fanoušci série najdou zcela nové způsoby, jak si vychutnat svůj oblíbený EDF zážitek. Díky 78 unikátním misím a 6 nastavením obtížnosti v každé misi, různým třídám postav, které vyžadují zvládnutí zcela odlišných herních stylů, ve hře vždy existují nové výzvy a nový hmyz. Nový anglický dabing, takže se můžete soustředit na non-stop akci.

Lokalizace
  • en
Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1
Online 2-4
Co-op Kampaň
Vydavatel Essential Games
Vývojář Sandlot