Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 3 let

F1 2016

Skladem Ihned k dodání

ks

F1 2016 Limited Edition navíc obsahuje - F1 Career Booster Pack, který zahrnuje výzkum kariéry a podporu vývoje, exkluzivní helmu, designy pro laptop a Multiplayer Lobby ikonu.

Staňte se šampióném okruhu, vylepšujte si své časy a dokonale poznejte záludné tratě, které vaše schopnosti otestují opravdu do hloubky.

Pracujte společně se svým agentem, inženýry a týmem a podílejte se na vyrobení toho nejlepšího vozu, s nímž se posléze ponoříte do dlouhé až deset sezón trvající kariéry.

Vytvořte si vlastní legendu formule 1. V ročníku 2016 se vrací propracovaná kariéra, kde během deseti sezón získáte šanci ukázat, co ve vás je.

Kompletiní sezóna - Hra zahrnuje kompletní sezónu 2016 se všemi 21 tratěmi, 22 jezdci a 11 týmy. Poprvé se tak projedete po novém pouličním okruhu Baku v Ázerbájdžánu. Na trať se vrací oblíbený Safety Car a poprvé zde bude Virtuální Safety Car.

Pohled do zákulisí - Aktuální ročník nabídne také vhled do samotného vývoje vozů. Budete spolupracovat se svým agentem, inženýry a celým týmem na vývoji svého vozu, aby mohl být tím nejrychlejším na startovní čáře.

Lokalizace
  • en
Co-op Ne
Obraz 1080p
Online 2-12
Počet hráčů 1
Vydavatel Codemasters
Vývojář Codemasters
Žánr Závodní
Zvuk Dolby Digital