Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Násilí

Gears of War

Skladem Ihned k dodání

ks

Hru Gears of War® lze hrát výhradně na konzole Xbox 360™. Tato hra v sobě mísí prvky hororu s taktickou akční bojovkou. Hráči jsou vtaženi do drásavého příběhu s impozantním zápasem o přežití lidstva, které se musí bránit tlupě kreatur, které se nazývají Locustové. Tato odporná monstra se vynořují z nitra naší planety. Vaším cílem je vést kroky a činy válečného hrdiny Marcuse Fenixe a jeho týmu spolubojovníků, kteří musí čelit prudkému náporu bezcitných nepřátel. Revoluční systém pro simulaci taktických bojových akcí spolu s úchvatnými vizuálními prvky pocházejícími z nového herního jádra Unreal Engine 3 vás vtáhnou do děsivého válečného příběhu o přežití.

Okouzlující filmový příběh: Vaším úkolem v tomto impozantním příběhu, který si s ničím nezadá s velkými hollywoodskými trháky, je vaším úkolem vést postavu Marcuse Fenixe, který se s využitím pokročilé technologie vytvořené lidmi staví do boje proti všudypřítomným kreaturám z tlupy Locustů.

Spolupráce v rámci týmu: Vaši spolubojovníci z týmu jsou sice bytosti s umělou inteligencí, ale chovají se k nerozeznání od lidských hráčů. K dokonale reálnému prožitku přispívají funkce rozpoznávání hlasu a synchronizace pohybu rtů v reálném čase.

Dosud nevídané vizuální prvky: Díky technologii Unreal Engine 3 mohou být i nejrozsáhlejší bitvy zobrazeny do nejmenších detailů. Ponořte se do bohatého a dynamického světa, kde postavy skutečně ožívají.

Intenzivní zážitky při hyperrealistických bojových scénách: Bitevní pole je vždy smrtonosné místo. Kdo chce přežít, musí zahnat nepřátele střelbou naslepo, využít úkrytů nebo pomocí zbraní a spolubojovníků přelstít nepřítele.

Lokalizace
  • en
3D Ne
Co-op Kampaň
Obraz 1080i
Online 2-8
Počet hráčů 1-2
Vydavatel Microsoft
Vývojář Epic Games
Žánr Střílečky
Zvuk Dolby Digital