Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 16 let
  • Online

Halo Wars

Skladem Ihned k dodání

ks

Na Halo Wars budete nahlížet z ptačí perspektivy. Některé jednotky budou lepší než jiné, např. aliení rasa Covenantů (složená z Elite bojovníků a malých Gruntů) vymazala z mapy infanterii mariňáků. Leč jejich vítězství mělo jepičí život. Na bojiště záhy dorazila kavalerie tvořená rychlými terénními vozy typu Warthog s kulomety, která skóre zase obrátila ve prospěch lidí.

Mega silné přesvědčovací prostředky, které tu bude mít každá ze stran k dispozici, mají mít logicky nějaký limit ve svém využití. V případě lidských sil se můžete např. těšit na devastující MAC (magnetic acceleration cannon), který střílí na vybraný cíl z orbitální lodi.

Čímžto se dostáváme k povědomí, že ve zdejší nabídce bude skutečně pestrá paleta dopravních bojových prostředků, mezi něž se může nově započítat letadlo Hawk či protiletadlový tank Wolverine. S Wolverinem tak budete moci snáze z oblohy sundat Banshee, v němž se prohání nějaký Covenantí pilot. S tímhle zase souvisí překvapivá míra detailů a efektů, mezi něž se může započítat také pohled na seržanta, pod jehož dohledem trénují vojáci kliky hnedle vedle kasáren.

Lokalizace
  • en
Žánr Strategie
Počet hráčů 1
Online 2-8
Co-op Kampaň
Obraz 1080p
3D Ne
Vydavatel Microsoft
Vývojář Ensemble Studio