Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 12 let
  • Násilí

Hyrule Warriors: Legends

Skladem Ihned k dodání

ks

Oblíbená bojovka z Wii U míří nyní i na kapesní 3DS. Nemusíte se však bát nějakého osekaného obsahu. Čeká vás úplně stejný mix postav ze světa The Legend of Zelda a akční taktická hratelnost série Dynasty Warriors.

ZACHRÁNÍTE KRÁLOVSTVÍ?

Království je opět ohroženo, neboť byla vychýlena rovnováha sil Triforce. Hyrule trhá na kusy temná síla, kterou má na svědomí černokněžnice Cia. Legendární hrdina Link musí opět čelit hordám nepřátel a zachránit princeznu Zeldu. Nově se v 3DS verzi můžete těšit na závěrečný epilog po skončení hry. příběh bude také obsahovat nové úrovně a postavy z The Legend of Zelda: The Wind Waker.

TAKTICKÁ AKCE

Hratelnost zůstává při starém. Znovu se tedy postavíte stovkám nepřátel, proti kterým budete muset využít všechny schopnosti svých hrdinů a správně taktizovat. V 3DS verzi navíc díky dotykovému displeji budete moci rychle přepínat mezi hrdiny. Objeví se také nové zbraně jako zlatá Okarína nebo Kladivo. amiibo figurky herních postav přidají této postavě ve hře zbraň (tento typ zbraně musí být již ve hře odemčen), přiložením ostatních kompatibilních amiibo figurek získáte drobné dárky (předměty, peníze,...).

Lokalizace
  • en
Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1 (2 LAN)
Online 2
Co-op Ne
Vydavatel Nintendo
Vývojář Team Ninja