Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Online
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Killzone 2

Skladem Ihned k dodání

ks

Killzone 2 je přímé pokračování Sci-fi FPS, jež vás opět uvrhne doprostřed fiktivního konfliktu mezi ISA a armádou Helghast. Od konce Killzone, kde armáda Helghast zaútočila na planetu Vekta, uplynuly 2 roky. Nyní se hlavní hrdina Sev a jeho spolubojovníci z jednotky Legion vydávají na planetu Helghan, která je domovem Helghastů, aby si zde vyřídili s nepřítelem účty jednou a navždy.

Hlavním cílem jednotky Legion je zajmutí velitele Helghastů – vládce císaře Visariho. Než však dojde k naplnění cíle, nebo alespoň pokusu o to, čeká jednotku Legion celá řada dalších úkolů, přičemž na samém začátku to je obsazení hlavního města planety Helghan – Pyrrhus. 

Velmi brzy navíc Sev a jeho spolubojovníci zjistí, že nebojují jenom proti nepřátelským vojákům, ale i proti nehostinnému prostředí planety Helghan. Helghastové se totiž s drsným klimatem nejenom vyrovnali, ale ještě se naučili jej používat ku svému prospěchu. Nejenom časté změny počasí, ale i další aspekty - charakter prostředí, aktuální výbava, situace na bojišti – musí brát hráč v úvahu a přizpůsobit jim svoji taktiku, aby měl vůbec šanci na přežití. 

Lokalizace
  • en
3D Ne
Co-op Ne
Obraz 720p
Online 2-32
Počet hráčů 1
Vydavatel Sony
Vývojář Guerilla Games
Žánr Střílečky
Zvuk Dolby Digital