Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Násilí

Resident Evil Origins Collection

Skladem Ihned k dodání

ks

Prožijte znovu původní příběhy, kterými to všechno začalo, v brilantně propracované hře Resident Evil (Origins Collection), která obsahuje cenami ovečené hry Resident Evil a Resident Evil 0.

RESIDENT EVIL HD REMASTER

V původní hře jste byli jako členové týmu STARS (Special Tactics and Rescue Service) Chris Redfield, nebo Jill Valentine vysláni lokalizovat tým Bravo. S omezenou munici a předměty na přežití musíte soustředit své síly a um na přežití různých pastí a hlavolamů, které Vás čekají v každé fázi hry.

RESIDENT EVIL 0 HD REMASTER

Hra Vás přenese zpět do roku 1998. Podle zpráv došlo k neobvyklým vraždám na okraji Raccoon City. Speciální jednotky města, tým STARS, posílají tým Bravo aby to prošetřil, včetně nováčka Rebeccy Chambers a na smrt odsouzeného trestance a bývalého nadporučíka námořnictva Billa Coen.

  • Objevte pravdu o hrůzách v Mansion a vše co bylo předtím s touto kolekcí dvou oblíbených titulů. 
  • Obě hry mají nyní textury s vysokým rozlišením, které byly vytvořeny úplně od základu, včetně podpory 1080p na konzolích nové generace, při zachování klasického vzhledu původní verze. 
  • Podpora prostorového 5.1 zvuku přináší více prožitkových herní atmosféru. 
  • Poprvé v historii můžete zažít události, které vedly ke kultovního vypuknutí epidemie v Mansion ve hře Resident Evil 0 a hrát jako alternativní postava Albert Wesker ve speciálním tematickém oblečení a s úžasnými novými schopnostmi. Nový režim Wesker Mode přináší fanouškům série i nováčkům ještě více akce!

Lokalizace
  • en
Co-op Ne
Obraz 1080p
Online Ne
Počet hráčů 1
Vydavatel Capcom
Vývojář Capcom
Žánr Horor
Zvuk Dolby Digital