Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 7 let
  • Násilí

Super Dungeon Bros

Skladem Ihned k dodání

ks

Hrajte sami nebo až se čtyřmi dalšími přáteli, na vašem gauči, nebo v online kooperaci při nájezdech do hlubin Rökheimu při hledání epického lupu, hord zlomyslných nemrtvých a legendě o dlouho ztracených, pověstných hvězd rocku.

Používejte strašidelné zbraně s ničivou destrukcí, nebo zneužít trestající hádanky a strašidelné pasti, které rozsekají nepřátel, i vlastních bratrů. Odhoďte vašich přátel na vzdálené útesy a vzdálené spušťadla pastí, vrhněte vašich spojenců na postupujících nepřátel, nebo využijte vaše týmové taktiky s Ultimátním ofenzívou.

Pokud se nebojíte výzev, otestujte váš heavy metal v smrtelném"deadly dungeon" módu, nebo se staňte mistry v ohavném"weekly dungeon" módu a vyšplhejte se na vrchol žebříčku.

Vícero světů: Prozkoumejte let založenou sféru Rökheim a ponořte se do hlubin světů Cryptheim (podzemní komplex dungeonů), Chillheim (pivovar postaven na přírodním pivním gejzíru) a Bogheim (propletená džungle plná jedovatých rostlin a tvorů).

Nekonečné kombinace: Nikdy nenavštívte stejné místo dva krát díky náhodné AI generaci, s nekonečnými možnostmi designu dungeonů.

Hrozivé zbraně: Vyberte si z řady hrozivých zbraní čtyř povolání, které zahrnují meče, kuše, kladiva a kouzelné hůlky, při tom jak plenit nejtemnější hlubiny Rökheimu při hledání epického lupu.

Mini mise: Udržujte vaši hru regulárními mini misemi, které zvýší vaše bohatství a herní arzenál.

Módy Daily a Weekly dungeon: Závoďte se jimi s přáteli z celého světa a šplhejte v hodnoceních žebříčků.

Lokalizace
  • en
Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1-4
Online 2-4
Co-op Kampaň
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital
Vydavatel Wired Productions
Vývojář React Games