Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Vulgární mluva
  • Násilí

The Walking Dead: Season Two

Skladem Ihned k dodání

ks

Nemrtví dále přicházejí. Hra The Walking Dead Season Two: A Telltale Games Series pokračuje v přelomové adventurní hratelnosti prvního dílu.

Jste Clementine, mladá přeživší ve světě, který se změnil na peklo. Mrtví povstali aby hodovali na živých a živým se nedá věřit. Clementine je nucena naučit se přežít ve světě, který zešílel. Mnoho měsíců uplynulo od událostí z prvního dílu a Clementine hledá bezpečí. Ale co může udělat obyčejné dítě, aby zůstalo naživu, když živí mohou být stejně špatní, a někdy i horší, než mrtví?

Hra Vás jako Clementine otestuje v situacích a dilematech, které prověří Vaši morálku a instinkt pro přežití. Příběh ve hře The Walking Dead Season Two se mění na základě rozhodnutí a voleb, které ve hře uděláte. Díky tomu může být Váš příběh velmi odlišný od příběhu někoho jiného. Pokud jste hráli první díl a stahovatelnou epizodu"400 Days", volby, které jste provedli, mají vliv na příběh v Season Two. Samozřejmě k tomu, abyste Season Two naplno přežili a vychutnali, nemusíte hrát ani první díl ani stahovatelnou epizodu"400 Days".

Lokalizace
  • en
Žánr Adventury
Počet hráčů 1
Co-op Ne
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital, DTS Surround
3D Ne
Vývojář Telltale Games