Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Násilí

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Skladem Ihned k dodání

ks

Veterán agent Sam Fisher je zpátky. Ale ještě nikdy dřív nestál proti takovému nepříteli jako nyní. Aby zastavil zničující útoky, musí se infiltrovat mezi zvrhlou teroristickou skupinu a zničit ji zevnitř. Vůbec poprvé zažije neoblomné napětí a dilema kroucených střev jako dvojitý agent. Až se infiltruje do teroristické organizace v jejím americkém ústředí, musí opatrně vážit následky svých akcí. Pokud zabije příliš mnoho zločinců, odhalí svoje krytí. Pokud bude dlouho váhat, miliony lidí zemřou. Musí dělat cokoli, aby dokončil misi, ale musí ji dokončit živý.

Dvojité úkoly ke splnění: NSA vládní agenti a teroristé budou chtít každý vykonat protikladné úkoly ve stejném okamžiku.

Objevení napětí vzniklé funkcí dvojitého agenta: Použije aktuálních taktiky z dnešního reálného života dvojitého agentka k sabotáži teroristických plánů.

Prozkoumání rozvětvené linie příběhu s vícenásobnými konci: Výběry hráče mají dopad na to, jak se rozvine příběh a hraní hry.

Svět mezinárodní špionáže: Mise z celého světa, od Asie přes Afriku po srdce USA

Vyzkoušení si extrémních situací: potápění nebo pobyt s písečné bouří, ukrývání se před prachem a kouřem a dokonce seskok téměř bez otevřeného padáku

Nové autentické vynálezy: Mistři posledních zbraní a vynálezů používaných NSA vládními agenty ve srovnání s černým trhem teroristických zbraní.

Lokalizace
  • en
Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1
Online Již ne
Co-op Módy
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital
3D Ne
Vývojář Ubisoft Shangai