Přeskočit na obsah
  • Vhodné od 18 let
  • Gamblerství
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Wasteland 2 (Director's Cut)

Skladem Ihned k dodání

ks

Německá verze

Vynikající tahové RPG od legendárních autorů přichází v naprosto přepracované verzi na herní konzole. Vynikající tahové RPG od legendárních autorů přichází v naprosto přepracované verzi na herní konzole.

Hra prodělala kompletní grafickou generálku a díky novému nasvícení, vylepšeným texturám, detailnějším postavám a hezčímu prostředí vypadá lépe než kdy jindy. A samozřejmě ovládání a celé prostředí hry bylo pečlivě předěláno pro pohodlné hraní s ovladačem.

REŽISÉRSKÝ SESTŘIH Všechny hlavní postavy se dočkaly nového dabingu a stovek připsaných řádků textu. Grafika i celé uživatelské prostředí hry bylo přepracováno pro mnohem pohodlnější hraní. Ovšem nečekejte snadnější hru. Stále vyžaduje poctivé taktizování a přemýšlení. 

DLOUHATÁNSKÝ PŘÍBĚH Se stovkami voleb a následných důsledků máte před sebou něco mezi 80 až více než 100 hodinami hry. A věřte, že díky všem rozhodnutím a volbám nebude vaše hra na po druhé nikdy stejná. K tomu připočtěte stovky postav, tisíce možných kombinací vzhledu, přes 150 zbraní a tuny různých schopností a máte tady hru na opravdu dlouhé nejen zimní večery. 

TAKTICKÉ TAHOVÉ SOUBOJEPusťte se do výbušných a smrtících týmových bojů proti nástrahám pustiny. Nájezdníci, mutanti, roboti a další potvory čekají na to, až budou moci otestovat vaši hranici plánování a taktizování. 

VÁŠ TÝM, VÁŠ ZPŮSOB HRANÍNechce se vám hledat klíč od dveří? Vypáčete zámek, vykopněte je nebo je prostě odpalte raketometem. Přece se nenecháte omezovat! Wasteland se hraje tak, jak chcete vy.

Lokalizace
  • de
  • en
Žánr RPG
Počet hráčů 1
Co-op Ne
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital
Vydavatel inXile
Vývojář inXile