Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

EA SPORTS oslavuje jednu z největších sportovních událostí, kterou je světový pohár FIFA 2006 v Německu, a to prostřednictvím oficiální videohry s exkluzivní licencí.

Hra zachycuje atmosféru jednoho z nejnáročnějších světových soupeření a dává hráči příležitost hrát v roli svých oblíbených hrdinů, a šanci vyhrát světový pohár FIFA World Cup. Oživených je téměř 100 superhvězd is imitace jejich skutečných schopností a znalostí. Tak se dají rozpoznat jejich typické pohyby, styl hry a speciální hráčské umění každého z nich.

Hra dále představuje také nový herní režim s názvem Global Challenge, který bude náročným testem i pro ty nejzkušenější hráče. Ti budou mít možnost na vlastní kůži zažít klasické okamžiky z historie světového poháru FIFA. 40 z nich je totiž zakomponováno ve zmíněném režimu. Porovnejte své výsledky s těmi historickými a změřte své síly se světovou špičkou.

K dispozici je 127 národních týmů. Vyberte si některý z nich a hrajte proti kamarádům v soubojích více hráčů. Do hry jich může vstoupit až 8. Sledujte své výsledky na výsledkové tabuli v místnosti The Lounge, za své úspěchy totiž získáváte nejrůznější ceny.

Žánr Sportovní
Počet hráčů 1-2
Co-op Ne
Multitap 3-8
Vydavatel EA Sports

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn