Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Assassin’s Creed III Liberation je nová, akcí nabitá kapitola jedné z nejpopulárnějších sérií herní historie – tentokrát však exkluzivně vytvořená pro přenosnou herní konzoli PS Vita.

Píše se rok 1765. Vzhledem k tomu, že události vedoucí k Americké revoluci ohřáli dění na severu, španělské síly plánují převzít kontrolu Louisianou na jihu – ale musí přitom počítat s Aveline, smrtící Assassinkou, která bude používat všechny zbraně a schopnosti ze svého arzenálu, aby zajistila svobodu pro svou zemi a její lid. Ať už tiše eliminuje její nepřátele s pomalým pohybem zřetězených pohybů, nebo je láká do smrtících pastí, vždy rozvine strach o život do myslí těch, kteří jí stojí v cestě.

Jako Assassin, Aveline brzy zjistí, že se vydala na jednosměrnou cestu, která jí přesune z přeplněných ulic New Orleans do strašidelných voodoo bažin a starých Mayských zřícenin. Při boji za svobodu svou a svého lidu bude hrát klíčovou roli u zrození nového národa.

 

Klíčové prvky:

  • Nový Assasin – Jako Aveline, Assassin smíšeného francouzského a afrického rodu, musíte použít své dovednosti, instinkt a výzbroj k vystopování a eliminaci protivníků.
  • Objevte živoucí svět – Pokochejte se vysoce detailním světem, který byl vytvořen na zcela novém enginu se strhující fyzikou, animacemi a bojovým systémem. Vylákejte své nepřátele s inovativním systémem navigačního stromu a pak je odstraňte se smrtící přesností. Při hledání Mayských pokladů se ponořte hluboko pod vodní hladinu, ale zůstaňte ve střehu, protože nepřátelské divočiny a vlhké bažiny jsou plné nebezpečných stvoření.
  • Exkluzivně pro systém PS Vita - Využijte všech výhod systému PS Vita, jeho dotykových ploch, pohybového senzoru a zabudované kamery a provádějte rafinovaná řetězová zabití. Okrádejte nic netušící oběti a pronásledujte neslyšně své protivníky. Užijte si dokonale vyladěnou hru, určenou výhradně pro systém PS Vita.
 

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn