Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Krásná raná Amerika

Americká prérie a prostředí nově kolonizovaného světadílu. Oblast stejná, ale její vzhled docela jiný. Můžete se těšit na věrohodnější barvy, propracovaný sluneční kontrast, nebývalé množství detailů a obrovskou vykreslovanou vzdálenost. Během výletů na vašem koni tak budete často až tajit dech úžasem.

 
 
Příběh, který se osvědčil

Nikoho nepřekvapí, že hlavní příběh se bude odehrávat kolem neutuchajících nepokojů mezi asasíny a zednáři. Pokud si však myslíte, že takový příběh vás už nedokáže zaujmout, budete dozajista velmi překvapeni. Během hraní se totiž setkáte i s množstvím skutečných a významných postav americké historie, v čele s Georgem Washingtonem.

 

Volný průchod hrou

Hlavní herní linka je vám sice po celou dobu jemně nastíněna, obří otevřený svět však vyloženě nabádá k prozkoumávání. A ač dokáže příběh nebývale zaujmout, tak, ať už z důvodu nedostatku financí nebo jen ze zvědavosti, čas od času žádný hráč nepohrdne relaxací ve formě jednoho z množství vedlejších úkolů.

 
 
Lovec lidí i zvěře

Úkoly, ve kterých se z vás stane nájemný zabiják, nejsou v sérii Assassin's Creed žádnou novinkou. Plněním úkolů si odemykáte nové bojové pohyby a styly. Především ale získáváte množství nepostradatelných zkušeností, které nejednou zužitkujete při soubojích s divokou zvěří, která v temných houštinách číhá na každém rohu.

Lokalizace
Žánr
Počet hráčů
Online
Co-op
Obraz
Zvuk
3D
Vydavatel Ubisoft

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn