Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Prožijte napínavý příběh v dalším díle známé herní série Assassins Creed s podtitulem Origins. Přenesete se do starověkého Egypta plného nádherných pyramid i tajuplných hrobek, kde budete stát u zrodu bratrstva asasinů a potkáte známé historické osobnosti. Hlavním hrdinou hry je Bayek ze Síwy, poslední z medžajů, kteří byli najímáni jako strážci. Bohatá příběhová linie obsahuje celou řadu úkolů, které můžete pro dokončení jednotlivých misí plnit v libovolném pořadí. Tvůrci také vylepšili systém soubojů, o které ve hře nebude nouze. I tentokrát můžete vylepšovat svou postavu a vytvářet si vlastní zbraně, bez kterých se ve hře neobejdete.


Fascinující otevřený svět

Příběh je zasazen do starověkého Egypta, země plné gigantických pyramid, bohatých hrobů, tyranských bohů i horkých pouští. Během hry můžete v kůži Bayeka ze Síwy, posledního medžaje, volně prozkoumávat úžasně zpracovaný otevřený svět.

Zábavnější než hodiny dějepisu

Hra je založena na historických skutečnostech a odehrává se v období před 2 000 lety po rozpadu říše královny Kleopatry. Ve hře poznáte celou řadu známých historických osobností i událostí starověkého Egypta.

Návrat ke kořenům

Po mnoha úspěšných dílech série Assassins Creed se konečně dozvíte, jak to bylo s počátkem bratrstva. Vžijete se do kůže zcela prvního asasina, který se svými následovníky změní světový řád.

Jeden souboj za druhým

Vývojáři vytvořili zcela nový systém soubojů, který umožňuje překonat několik nepřátel najednou a využívat nové kombinace útoků. Díky prvkům RPG můžete během hry vylepšovat svou postavu i zbraně podle svých preferencí.

Bohatý příběh plný úkolů

Pokud vás nebaví plnění přesně daných misí, v tomto díle Assassins Creed jsou jednotlivé mise rozděleny na úkoly a záleží jen na vás, v jakém pořadí a jakým způsobem je budete plnit. Při každém hraní se můžete těšit na zcela nové zážitky.

Lokalizace
Počet hráčů
Online
Co-op
Obraz
3D
Vydavatel Ubisoft

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn