Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Tato stylová, moderní a dokonale odolná sluchátka vám nabídnou nejlepší zvuk ve své třídě, díky eliptickému a ergonomickému tvaru náušníků, navíc s jedinečným adaptivním potlačením šumu. Další přidanou hodnotou je výdrž baterie až dvacet dva hodin, což hezky zvyšuje možnosti využití sluchátek. Jistě oceníte inteligentní ovládací prvky, které plynule reagují na vaše chování. Pomocí integrovaného pohybového senzoru sluchátka poznají, kdy je nasadíte a kdy je máte sundané, podle toho hudbu pozastaví a poté znovu obnoví přehrávání přesně tam, kde jste skončili. Bezdrátové připojení aptX HD Bluetooth zajistí hudbu ve vysokém rozlišení. Vše navíc můžete snadno ovládat pomocí PX mobilní aplikace. Zaposlouchejte se do vašeho oblíbeného songu a užijte si hudbu na maximum.

Aktivní potlačení hluku

Tato technologie vás spolehlivě oprostí od nechtěných a rušivých zvuků. Neváhejte si nastavit filtr pro odhlučnění zvuků letadla, města, nebo kanceláře. I když bude hluk motorů letadla, šum velkoměsta, nebo ruch v kanceláři upozaděn, budete mít přehled, co se děje kolem vás.

Užijte si hudbu na maximum

Baterie vás potěší naprosto skvělou výdrží. Užijte si hudbu kdykoli a kdekoli. Baterie vydrží na jedno nabití až dvacet dva hodin.

Nejlepší zvuk ve své třídě

Opravdu realistický zvuk sluchátek umocňuje speciální konstrukce a eliptický a ergonomický tvar náušníků. Díky tomu si užijete ještě víc detailů a mnohem víc emocí.

Kvalitní provedení a moderní luxusně působící design

Sluchátka jsou vyrobená z kvalitního a odolného materiálu. Pevný balistický nylon kolem náušníků pěkně vyztužuje konstrukci sluchátek. Měkká kůže naopak příjemně zvyšuje celkové pohodlí při nošení. Sluchátka snadno složíte do příruční tašky díky dokonale na plocho skladné konstrukci.

Bezdrátové připojení aptX HD Bluetooth

Bezdrátové připojení aptX HD Bluetooth zajistí hudbu ve vysokém rozlišení. Můžete se těšit na opravdu perfektní poslech ve všech ohledech. Hudbu navíc můžete snadno a intuitivně ovládat pomocí PX mobilní aplikace jak pro iOS, tak pro Android.

 
Lokalizace
Vydavatel

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn