Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Ujistěte se, že máte všichni své boty na tančení a že jste připravení na párty – v DanceStar Party na systému PlayStation 3 na vás totiž čeká čtyřicet úžasných písniček. Takže popadněte svůj pohybový ovladač PlayStation Move a pusťte se do toho.

Pořádně to rozjeďte na skvělé melodie, jako jsou třeba I Like The Way od Bodyrockers, Pass Out od Tinie Tempah nebo Starry Eyed od Ellie Goulding. Každou skladbu doprovází taneční sestava nabitá energií, kterou se snadno naučíte tím, že budete napodobovat pohyby tanečníků na obrazovce.

Můžete podávat svůj nejlepší životní výkon a u toho se dívat na původní hudební video nebo stiskněte na pohybovém ovladači tlačítko s trojúhelníkem a přepněte na kanál kamery, abyste se podívali, jak vypadáte v akci.

Jakmile dotančíte, nahrajte svá videa a obrázky do galerie a podělte se o ně s kamarády. Můžou je hodnotit, sdílet s dalšími uživateli přes Facebook nebo Twitter nebo se podívat na veškerý další skvělý obsah, který jste během své DanceStar Party nahráli.

Pokud máte na to, abyste v DanceStar Party mistrně zvládli všechny skladby, nezapomínejte, že v obchodě PlayStation Store je pro vás ke stažení hromada dalších úžasných hitů, u kterých si můžete protáhnout tělo.

Lokalizace
Žánr Hudební
Počet hráčů 1-20
Online Ne
Co-op Ne
Obraz 720p
Zvuk Dolby Digital, DTS Surround
3D Ne
Vydavatel Sony

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn