Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Jak je vidět na ukázkových screenshotech, Team Ninja si dal na šestém díle Dead or Alive pořádně záležet. S využitím nového enginu dostali zápasníci ještě realističtější vzhled. Jejich těla, zejména pak tváře, reagují na přijímané rány a vylepšená byla samozřejmě i fyzika, což se projeví na jejich pohybech a střetech. Uvidíme, zda někteří z nich budou schopni přijmout nakládačku s úsměvem. Tento díl bude také o něco krvavější než předchozí.

Krom vizuálních vylepšení se dočkáme také nových herních mechanik. Konkrétně jde o útok Fatal Rush, což je jednoduché kombo, které lze aktivovat opakovaným stisknutím jednoho tlačítka. Dále je tu měřidlo Break Gauge, které se plní podle frekvence a síly vašich útoků. Po jeho naplnění se z jednoduchého Fatal Rush stane devastující útok podobný technice Critical Blow z Dead or Alive 5. Úplnou novinkou v sérii je pak možnosti úpravy oblečení jednotlivých zápasníků.

V současnosti má hra 25 hratelných postav, včetně dvou zcela nových. Mezi nimi najdeme bojovníky ze všech předchozích dílů série s výjimkou postav přidaných v updatech Dead or Alive Xtreme 3, konkrétně Venus Vacation a Scarlet. Přidány byly také některé nové lokace, jako například DOA Colosseum a The Throwdown. Ve vybraných lokacích se navíc setkáme s živým publikem.

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn