Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

EA Sports Fight Night Round 2

EA Sports Fight Night Round 2 opět přináší moderní hratelnost prostřednictvím analogové Total Punch Control mechaniky, takže můžete rozdat více úderů, blokovat a uhýbat úplně přesně. 

Díky zcela novému prvku EA Sports Haymaker budete dominovat ringu, protože můžete porazit své soupeře jediným zničujícím úderem. Navíc každý zásah se počítá. Silné údery způsobují dynamické zranění soupeře a snižují tak jeho schopnost bránit se.  Díky využití nové postavy EA Sposrts Cutman si můžete minimalizovat zranění svého boxera tím, že jim zahojí kritické rány mezi koly. 

Uvolněte sílu úderu. Jeden zdrcující úder může poslat soupeře na podlahu, ale když ho netrefíte máte problém.  Teď máte úplnou kontrolu nad svým boxerem a schopnost udeřit a blokovat při pohybu v ringu.  Vytvořte a vytrénujte mistra tím, že změníte jeho schopnosti a postavu pomocí analogové páčky pro dokonalou přesnost.  Aktivní úloha v zotavování v rohu ringu mezi koly.  Každý úder přináší ohromující vizualizaci, která odráží vliv každé rány. Ale ani síla Vašich pěstí nedokáže eliminovat vliv zranění na Vaši schopnost boxovat - oteklé oko Vám brání v blokování a zlomené žebro snižuje Vaši schopnost udeřit a pohybovat se.

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn