Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
  • Vhodné od 18 let
  • Gamblerství
  • Vulgární mluva
  • Násilí

Fallout: New Vegas

Skladem Ihned k dodání

ks

Prožijte si všechny krásy a zvuky úžasného New Vegas, které vám přináší Vault-Tec, americká jednička při post nukleárních simulacích.

Prozkoumejte zrádné pustiny od Great Southwest až po bezpečí svého vlastního podzemního úkrytu. Setkejte se s novými lidmi, střetněte se s nejobávanějšími příšerami a ozbrojte se nejnovějšími zbraněmi, díky nimž si uděláte jméno při dobrodružné cestě napříč Mohavskou pustinou.

Varování na závěr - i když jsou naši inženýři připraveni na všechno, ve Vegas štěstěna může změnit vše během vteřiny. Užijte si svůj pobyt!

Zažijte vášeň města New Vegas! Ani atomový výbuch nemohl tohle město hříchu zastavit. Vydejte se prozkoumat daleké pouště pustiny, od malých městeček rozmístěných v Mohavské pustině až po jasná světla New Vegaských ulic. Uvidíte Great Southwest, tak jak může být ztvárněn jedině ve Falloutu.

Znepřátelené frakce, roztodivné postavy a spousta nepřátel! Válka způsobila mezi soupeřícími frakcemi důsledky, které změní životy všech obyvatel New Vegas. Rozhodnutí, která učiníte, vás přivedou do kontaktu s bezpočtem postavy, zvířat, spojenců i nepřátel, a určí konec tomuhle epickému zápasu o moc.

Nové systémy! Užijte si nové přírůstky do Fallout: New Vegas jako Companion Wheel, které zjednoduší řízení vašich společníků, Reputation System, který sleduje důsledky vašich činů, a trefně nazvaný Hardcore Mode oddělí slabé od mocných. Nově vás také čekají speciální pohyby při boji na blízko, aby dali nový význam frázi "zblízka a osobně". Použijte V.A.T.S., abyste zastavili souboj a zaměřili se na určité části těla nepřítele .

Arsenál zbrusu nových zbraní! Díky dvojnásobnému množství zbraní než bylo ve Fallout 3, budete mít víc než dost nových způsobů, jak se vypořádat s hrozbami z pustiny a místních obyvatele. Kromě toho, inženýři z Vault-Tecu vymysleli nový systém konfigurace zbraní, který vám umožní si s nimi pohrát a vidět změny, které provedete, přímo v reálném čase.Prožijte si všechny krásy a zvuky úžasného New Vegas, které vám přináší Vault-Tec, americká jednička při post nukleárních simulacích. 


Lokalizace
  • en
Žánr RPG
Počet hráčů 1
Online Ne
Co-op Ne
Obraz 720p
3D Ne
Vydavatel Bethesda
Vývojář Obsidian Entertainment