Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Mongolské tažení na Východ v 13. století již zpustošilo celé národy. V současné době postoupilo až k hranicím s Japonskem a poslední oblast, která jej dělí od napadení, je ostrov Tsushima. Po prvním nájezdu je ostrov v plamenech a hlavní hrdina Jin Sakai je jedním z posledních samurajských válečníků svého rodu. Abyste dokázali zachránit ostrov a jeho lid, musíte odsunout samurajské tradice a vést nelítostný souboj proti mongolské armádě. Objevte cestu ducha a ubraňte napadenou civilizaci.


Život starobylého Japonska

V této akční adventuře s otevřeným světem nebudete pouze vojákem na bitevním poli, ale budete prozkoumávat a poznávat život ve feudálním Japonsku. Postupně objevíte plno krás Tsushimy, jako jsou náboženské svatyně, starobylé lesy, tradiční vesnice i horké osady.


Napínavý příběh

Hlavní hrdina byl vychován jako samurajský bojovník, který musí ctít dlouholeté bojové tradice. Ve chvíli, kdy Mongolové brutálně pobyli jednotky samurajů, se však ocitáte na prahu důležitého rozhodnutí. Musíte si zvolit mezi ctěním dlouholetých tradic, což povede k předem jasné porážce, nebo odchýlení se od samurajské cesty, ochránění ostrova a jeho obyvatel.


Mistr v boji z blízka i dálky

Osvojte si nové techniky pro pokročilé souboje s mongolskými bojovníky a postavte se každé bojové výzvě. Utkejte se s nepřáteli v těsné blízkosti a dejte jim okusit ostrou ocel vaší katany, nebo si udržujte odstup a postupně je likvidujte zpovzdálídíky mistrovské přesnosti vašeho smrtícího luku.

Lokalizace
Počet hráčů
Online
Co-op
Obraz
3D
Vydavatel
Datum vydání 17. 7. 2020

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn