Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Nejnovější přírůstek do letité série japonských bojovek nabízí parádní 3D grafiku, ohromující animaci a tradiční rychlou hratelnost s intenzivními souboji. Tradičně nechybí ani skvělá síťová hra a příběhový mód s kreslenými filmečky.

Po objevení magie ji lidstvo začalo využívat k výrobě zbraní, čímž přispěly k zrození ultimátních biologických zbraní, které se nazývají GEAR. Zbraně GEAR se eventuálně vzbouřili proti svým tvůrcům. A tak začali výpravy, 100letá válka pro určení osudu lidstva.

V daleké budoucnosti budou lidé vítězi ve světě zničeném válkou, ale stále hrozí nebezpečí od neľudí a napětí je vysoké. Právě v tomto časovém období vyhlásil Ramlethal Valentine válku celému světu a jeho obyvatelům.

Nové postavy - Obrovské množství, až 6 postav se přidává do boje ve hře Guilty Gear XRD-Revelator-, čímž se součet zvyšuje na 23 a 21 z nich je dostupných hned od začátku! Nové postavy zahrnují nové, ale i zase uvedeni tváře.

Úžasné 3D díla - S revolučním vizuálním stylem, který hře umožňuje pocit, i vzezření 2D bojové hry, zatímco dostanete všechny výhody 3D animací. Cenami ověnčená next gen stínící technika vytváří pravděpodobně dosud nejneobyčejnější hru.

Revoluční animace - Systém"Limited 3D animace" umožňuje překrásné animace, které působí jako v 2D a zároveň jsou shodné ze všech úhlů, dynamická kamera vytváří více uspokojivou akci.

Příběh - Plně animovaný příběh je zaměřen na události, které následovaly po Ramlethal Valentinovým deklaraci války na planetu a souboje proti Conclave. Příběh je strukturovaný po epizodách jako anime série a využívá 3D vizualizace v reálném čase.

Lokalizace
Žánr Bojové
Počet hráčů 1-2
Online
Co-op Ne
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital
3D
Vydavatel Sony

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn