Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
  • Vhodné od 12 let
  • Násilí

James Bond 007: Everything or Nothing

Skladem Ihned k dodání

ks

Co James Bond udělá? Ptají se všichni když přichází další dramatická událost. V této hře budete muset nejprve přemýšlet jako Bond, používat špionážní a taktické vychytávky z laboratoře Q. Pak budete muset jednat jako Bond, použít všechny vaše fyzické schopnosti a tajné triky abyste opět mohli zachránit svět. To vše si vyzkoušejte v nové akční adventuře viděné z třetího pohledu.

V roli Jamese Bonda ztvárňuje Pierce Brosnan, který je kompletně přenesen do počítačové podoby včetně hlasu. Dále se setkáte s novými "Bond girls" a ze starými známými z předchozích dílů. Originální scénář vás provede různými zeměmi a lokajové. Na motorce si zajezdíte např.. údolím Králů v Egyptě a projdete se i po francouzské čtvrti v New Orleans nebo po Rudém náměstí v Moskvě.

Až budete řešit problémy jako Bond budete mít na výběr postavit se protivníkům tváří v tvář nebo se jim šikovně vyhnout a tiše se proplížit okolo. Při soubojích využijete nejen svou pěst ale jako zbraň vám poslouží i nábytek a další objekty ve hře.

Hru si můžete zahrát v kooperaci s dvěma hráči na jedné konzoli nebo hru mohou hrát i čtyři hráči v jedné aréně.

Lokalizace
  • en
Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1-2
Co-op Módy
Multitap 3-4
Vydavatel EA
Vývojář EA Redwood Shores