Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Kamera konzole Xbox One s vysokým rozlišením okamžitě nasnímá a vytvoří vaše podrobné digitální superjá a vrhne vašeho šampióna do světa sportovních utkání. Díky přesnému sledování nejen končetin, ale i prstů, rukou a dokonce i mimiky a výrazů je hra Kinect Sports RIVALS ta nejpřesnější a nejrychleji reagující hra na světě.

  • Přichází vyzyvatel – A tím vyzyvatelem jste VY. Nová, bezprecedentní technologie Kinect okamžitě nasnímá a zachytí vaši podobu jako supersportovce – vytvořte si svého šampióna. Nyní je hra jen a jen o vás. Váš vzhled, vaše chování, vaše soutěž. S technologiemi Real Vision a Shadow konzole Xbox One se váš šampión učí hrát jako vy a soupeří za vás, i když zrovna nemáte čas. Konkurence je vždy skutečná a osobní.
  • Naprostá přesnost – Zbrusu nová senzorická technologie konzole Xbox One zcela mění pohybové hraní. Díky konkrétnímu sledování nejen končetin, ale i prstů, gest rukou a dokonce i mimiky a výrazů má soupeření ve hře Kinect Sports Rivals mnohem větší smysl. Centimetry a rychlost tu hrají roli. Záleží na schopnostech. Přesnost bude odměněna. I malé pohyby teď mají velký dopad, čímž se z vašeho sportovního soupeření stává opravdu vzrušující zážitek.
  • Každý zážitek je nový – Protože se různé sporty odehrávají v různých zónách, ocitnete se ve světě her a dobrodružství, který se rozrůstá a vyvíjí podle vašeho vkusu, schopností a zkušeností. Pokud máte rádi adrenalin, můžete se projet na vodních skútrech nebo dát v sázku vlastní život a zdraví při lezení na horské vrcholy. Ti, kteří mají přesnou mušku, ocení střelbu na terč. Fanoušci světového sportu si zamilují nový fotbal. Pro všechny je tu pak tenis a bowling. Přinášíme vám svět plný sportů, které si všichni oblíbí.
  • Přidejte se k týmu – Týmy do hry přidávají zcela nový rozměr. Stmelují komunitu a oživují celou soutěž. Když se zúčastníte sportovní události, budete se moci obklopit lidmi, jejichž herní styl se podobá tomu vašemu. Vzpurní a nepoddajní se zařadí do Vlčího klanu, zatímco hrdí a čestní najdou přátele v Orlí legii. Pokud jste agresivní a nelítostní, je tu pro vás Hadí síť.
Lokalizace
Počet hráčů 1-4
Online 2-4
Co-op
Obraz 1080p
3D
Vydavatel Microsoft
Datum vydání 8. 4. 2014

Dotazy

2 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Anonymní 2. 12. 2020

Dobrý den, je tato hra v českém jazyce? Děkuji

Pomohl ti tento dotaz?

Podpora Playbay 4. 12. 2020

Dobrý den, hra neobsahuje češtinu

Anonymní 4. 1. 2021

Dobrý den, můžu se zeptat jestli tahle hra jede i na xbox one s

Pomohl ti tento dotaz?

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn