Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

V Tour de France 2012 se můžete v roli profesionálního cyklisty zúčastnit toho nejprestižnějšího cyklistického závodu, slavné Tour de France. S pečlivě vyváženými porcemi simulace a akce se v tomto předním cyklistickém podniku sezony můžete postavit i těm největším šampionům současnosti.

Dostaňte to nejlepší ze svých spolupracovníků a vytvářejte spojenectví s ostatními týmy, abyste vyhráli etapu nebo dokonce získali proslulý žlutý trikot! V horách i v nelítostném sprintu k cílové čáře na vás čeká celkem 21 adrenalinových etap. Stačí nasadit si helmu a pevně sevřít řídítka jako skutečný šampion Tour de France.

Tour de France ve hře více hráčů: Rozpumpujte adrenalin! Svádějte dech beroucí bitvy a zaujměte první místo v žebříčcích.

Vylepšená umělá inteligence: Postavte se inteligentnějším protivníkům, kteří se dokáží přizpůsobit okolním podmínkám a jsou si vědomi svého aktuálního tělesného stavu, jakož i svých silných a slabých stránek.

Vylepšená grafika: Díky jemnějším texturám jsou teď flóra i fauna, budovy, krajina a dokonce i diváci ještě hezčí.

Širší strategické možnosti v průběhu závodu: K novým příkazům a činnostem patří například spolupráce při ochraně vedoucího týmu, žádost o pomoc po pádu či kvůli píchlé pneumatice nebo možnost dát umělé inteligenci volnou ruku.

Nový editor databáze: Upravujte a aktualizujte týmy podle skutečného vývoje sezony a sdílejte svoje data na paměťové kartě.

Žánr Simulátory
Počet hráčů 1
Online 2
Co-op Ne
Obraz 720p
Zvuk Dolby Digital
Vydavatel Focus Home Interactive

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn