Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Pokračování logické hry, která používá dotykovou obrazovku a mikrofon Nintenda DS stejně inteligentně jako jeho předchůdce. Uživatelé drží konzoli svisle jako otevřenou knihu: vlevo je obrazovka, na které se ukazují úkoly, vpravo pak doteková obrazovka pro zadání řešení. Úkoly se skládají z lehkých matematických, postřehových a jazykových cvičení. Ve vstupním testu zjistí software mozkový věk uživatele, ve kterém měří, jak rychle a přesně řeší hráč úkoly. Na základě výsledků sestaví pak cvičební program. Prostřednictvím integrované funkce kalendáře může každý uživatel přesně sledovat zlepšování svých výkonů, tzn. "Omlazení" svého mozku.

Mezi zábavné nové úkoly patří například co nejrychleji sčítat, kolik drobných je nutné vydat za určitý nákup, správné doplnění chybějících symbolů nebo dohrán hudebních kusů klikáním na virtuální klávesy dotykové obrazovky. Pokud hráč trénuje denně, budou se mu v průběhu času uvolňovat stále nové cvičení s dalšími požadavky s měnícími se stupni obtížnosti.

Celkem zvláštní zábavou je multiplayer mód. K tomu, aby si mohlo současně proměřit své duševní síly až 16 Nintendo DS hráčů je nutný pouze jeden herní modul. Kdo umí nejlépe počítat zpaměti? Kdo si umí nejvíce zapamatovat? Kdo má nejrychlejší chápavost? A pro umělecky nadané hráče existuje i vtipný obrázkový kvíz, ve kterém si hráči vzájemně hodnotí obrázky na dotekové obrazovce. A přirozeně je zde také kultovní hra s čísly sudoku s více než 100 hádankami ve třech stupních obtížnosti.


Lokalizace
Žánr Logické
Počet hráčů 1
Co-op Ne
Vydavatel Nintendo

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn