Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Nejlepší hratelnost ve své třídě

Povzneste své schopnosti na vyšší úroveň s dosud nejrealističtějším hráčským ovládáním, které nabízí vylepšený engine pohybu s charakteristickými styly, pokročilé ovládání střelby na koš, nový posuzovací systém driblování, přesnější kolize mimo držení míče a novou obranu, která bude lépe reagovat a číst hru.

MyCAREER

Nový a nadějný vizionář Sheldon Candis režíruje vizuálně nejúžasnější filmový zážitek MyCAREER, jaký tu kdy byl. Hvězdami nabité obsazení, jako je Idris Elby, Rosario Dawsona a hvězdy NBA z minulosti i současnosti, přivedou cestu hrou k životu zcela novým a pohlcujícím způsobem.

WNBA

Poprvé je ve hře všech 12 týmů WNBA a více než 140 hráček je připraveno ke hraní v režimech Play Now a Season. Plné herních animací, stylů a vizuálů vytvořených výhradně pro ženskou hru.

Představení na vyšší úrovni

Dynamické herní představení jako z televize, nabízí nejrozsáhlejší seznam talentů v historii sportovních videoher pod vedením Kevina Harlana, Ernie Johnsonové a mnoha dalších. Nabízí zvukový zážitek jako žádná jiná hra s více než 60 000 novými větami dialogů, zcela novými studiovými show a herními úvody, MyPLAYER rozhovory, záznamy a milníky, a více než 2 000 reakcí a zvuků davů v každé aréně.

Lokalizace
Žánr
Počet hráčů
Online
Co-op
Obraz
Zvuk
3D
Vydavatel 2K Sports

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn