Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

 

Technologie DualCut pro precizní oholení

Preferujete strniště, hustý plnovous nebo jemnou kozí bradku? Holicí strojek si hravě poradí se všemi typy vousů. Stačí si vybrat jeden ze 14 nástavců podle toho, jaký si přejete finální výsledek. Samoostřící břity třením o sebe zaručují dokonalou ostrost i po letech používání.

 
Každý styl je vítán

Každý muž má svůj styl a i pro ty, kteří rádi experimentují, je dobré mít na výběr z více možností. Kromě standardního oholení vousů můžete strojek používat i k odstranění nežádoucích chloupků na těle, především v nose a uších. Je velmi šetrný a problémové partie v oblasti brady a krku oholí bez nepříjemného podráždění.

 

8 holicích hřebenů různých délek

V příslušenství kromě holicích nástavců na zastřihávání naleznete také hřebeny různých délek pro variabilní využití – od 1,2 mm (pro zastřižení strniště) po 16 mm vhodných ke zkrácení vlasů. Chloupky na těle zkrátíte na 3,5 mm a vousy v rozmezí od 3 do 7 mm.

 
 
Rychlé nabití do 5minut

Součástí přístroje je lithium-iontová baterie, která při úplném hodinovém nabití vydrží až 120 minut. Pokud však potřebujete vousy rychle upravit před odchodem do práce nebo na důležitou schůzku, pak jistě oceníte okamžité dobití do 5 minut, během vaší ranní kávy.

 

Komfortní holení ve vodě i na suchu

Pro mnoho můžu je nejpříjemnější holení vousů ve sprše, a proto jeho vodotěsnost zaručuje pohodlí jak při samotném holení, tak při jednoduchém čištění přístroje. Manipulace s holicím strojkem je velmi snadná. Ergonomický tvar a kvalitní pryžová rukojeť zabraňují nechtěnému pádu z ruky a rozbití.

Lokalizace
Vydavatel Philips

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn