Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Rayman M

Hra je rozdělena na dva hlavní herní módy. Prvním z nich je Race a druhým Battle. Oba dva módy obsahují další tři submódy. První mód je v podstatě skákačka, ve které máte za úkol proběhnout určitý level jako první, popřípadě splnit ještě určitý úkol.

Battle mód je jakýsi deathmatch ve kterém střílíte a plníte rozličné úkoly. Nyní si přiblížíme jednotlivé submódy.

Race mód obsahuje:

Training - zkoušíte proběhnout mapu všemi možnými (i nemožnými) způsoby a zlepšujete svůj časový rekord. Opravdu doporučuji, než začnete hrát mapu naostro.

Race - jak už název napovídá, jedná se o klasické závody. V tomto módu musíte třikrát proběhnout celou mapu a dostat se do cíle jako první, podle mého názoru asi nejzábavnější mód.

Popolopoi - pod poněkud krkolomným názvem se ukrývá mód, ve kterém musíte doběhnout do cíle, než Vám skončí časový limit. Cestou střílíte do malých motýlků a každý úspěšný zásah Vám přidá nějakou tu sekundu navíc. 

Lums - velice těžký typ hry, kdy musíte proběhnout celou mapu třikrát, cestou posbírat všechny světlušky a v cíli skončit jako první. Pokročilejší levely jsou opravdové peklo, světlušek je průměrně okolo padesáti a ukrývají se ve všech koutech mapy, kam se dostanete až po opravdu pečlivém natrénování a načasování. 

Battle mód obsahuje:

ZvětšitLum Spring - určitý druh deathmatche, nejdřív proti jednomu, později proti několika protivníkům. Vašim úkolem je sbírat zářivé koule a kdo jich jako první nasbírá pět, vítězí. Na pomoc máte pouze jednu zbraň, a tou jsou ledové střely, které na chvíli zmrazí protivníka.

Lum Fight - klasický deathmatch, ve kterém jde jen o zabití vašeho soupeře (soupeřů). Na výběr máte různé druhy zbraní od fireballů, naváděných střel, štítů, časovaných bomb až po Vámi naváděnou včelu. Hraje se do pěti.

Capture The Fly - nejzábavnější mód v battle části hry. Jde o to chytit světlušku a držet jí co nejdelší dobu. Pokud Vás soupeř trefí fireballem, světluška se přesune k němu a začnou mu naskakovat body. Pokud máte světlušku u sebe, nemůžete střílet, takže nezbývá než uhýbat, skákat a držet se co nejdále od protivníka. Opravdu velice povedené a hratelné! Hraje se do deseti bodů.

Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1
Co-op Ne
Vydavatel Ubisoft

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn