Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Sci-fi střílečka od tvůrců hry Wolfenstein, postavená na manipulaci s časem a možnosti nechat nepřátele omládnout či zestárnout. Odehrává se na ruském ostrově, plném přísně tajných vědeckých zařízení, opuštěných vesnic a divoce rostlé přírody.

Intenzivní souboje - Postavte se stvořením znetvořeným časem, sovětským vojákům z padesátých let dvacátého století a elitním jednotkám současnosti, zatímco s vámi náhodné časové vlny smýkají sem tam mezi rokem 1950 a současností.

Čas jako zbraň - Proti vojákům z padesátých let, speciálně vycvičeným jednotkám současnosti a záhadným podivnostem, které časové vlny zavlekly do různých časových dimenzí, můžete používat široký arzenál zbraní, včetně samotného času.

Konspirační příběh - Každá zodpovězená otázka přináší nové záhady s tím, jak se hráči snaží zmapovat události a odhalit tajemství halící přísně tajný sovětský vojenský experiment i záhadné spiknutí v pozadí. Stop budete nacházet velké množství, zatímco s vámi budou časové vlny pohazovat mezi vzájemně propojenými obdobími.

Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1
Online 2-12
Co-op Ne
Obraz 1080p
Vydavatel Activision

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn