Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Vkročte do bohatého, detailně zpracovaného a pulsujícího světa hry, který byl kdy vytvořen. Oblivion je nejnovější kapitolou výpravné a úspěšné Elder Scrolls ságy a má skvěle našlápnuto, aby hráče pohltil a naplnil skvělými zážitky. Oblivion nabízí silnou kombinaci free-form hry nebývalé grafiky a scén. Hráči mají ve hře na výběr mezi rozuzlením výpravného příběhu ve vlastním tempu nebo průzkumem rozsáhlého světa Oblivionu, kde na ně čeká mnoho jedinečných výzev.

Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte a hrajte postavu dle vašich představ. Vyberte si z postav od urozeného šlechtice po zlého úkladného vraha až po svraštělého kouzelníka.

First Person rvačky a kouzla: Všechny nové boje a systém magie přenáší first person funkční hraní do nové intenzivnější úrovně, kde pocítíte každý úder.

Radiant AI: Tento průkopnický systém Oblivion výrazně oživuje tím, že se NPC chovají, jako živí lidé ve skutečném životě. Postavy, které neovládáte spolu komunikují, chodí spát a plní své vlastní úkoly.

Realistické postavy: Oblivion nabízí přes 1000 NPC postav, které vypadají, jako živé s animací mimiky úst, hlasovou synchronizací a skvělou rétorikou, jaká kdy byla ve hře použita. Dokonce se zde setkáme i s improvizovanou konverzací mezi jednotlivými postavami a samotným hráčem.

Hra s otevřeným koncem plná výzev: Rozsáhlý svět Oblivionu je otevřen k průzkumu v tempu každého hráče. Hráči válčí s bandity, míchají jedy, kouzlí a přesvědčují své přátele, aby společně pokračovali v plnění výzev, které je v budoucnu čekají...

Žánr RPG
Počet hráčů 1
Online Ne
Co-op Ne
Obraz 720p
Zvuk Dolby Digital
3D Ne
Vydavatel Bethesda

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn