Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
  • Vhodné od 18 let
  • Násilí

The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

ks

Německá verze, obsahuje angličtinu

Special Edition obsahuje: Plnou základní hru THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM a 3 velké DLC: Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

Legendární hra The Elder Scrolls V: Skyrim v Edici SPECIAL přináší vylepšenou grafiku prostředí, nové efekty a vylepšeného rozlišení textur a objektů, ale největší novinkou je podpora modů i na konzolích PS4 a Xbox One.

Dawnguard: je první velké rozšíření Skyrimu, kde budete čelit návratu upířího lorda Harkona mezi živé. Pokud se k Harkonovi přidáte, což vám hra umožní, budete se snažit zastínit slunce a nastolit na světě věk tmy. V opačném případě narukujete do organizace Dawnguard, jejíž specializací je lov upírů.

Hearthfire: Druhé rozšíření vám umožní koupit si pozemek a zřídit svou vlastní usedlost. Teplo domova poznáte již postavením jednoduché chatrče, lze ale také doslova naplnit úsloví "můj dům, můj hrad" a vybudovat rozsáhlé panství se stájemi, zbrojnicí, nebo třeba alchymistickou laboratoří.

Dragonborn: Třetí rozšíření přináší do Skyrimu létání na dracích na severském ostrově Solstheim, tedy na stejném místě, kde se odehrávala expanze Bloodmoon pro Elder Scrolls III: Morrowind.

The Elder Scrolls V: Skyrim vás zavede do obrovské Říše Tamriel, která je nyní v ohrožení. Nejvyšší král Skyrimu byl zavražděn. Aliance chce získat trůn pro sebe. Uprostřed tohoto konfliktu, je probuzeno daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztracení ve světě Elder Scrolls, se vrátili na Tamriel.

Lokalizace
  • de
  • en
Žánr Akční adventury
Počet hráčů 1
Co-op Ne
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital
Vydavatel Bethesda
Vývojář Bethesda