Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.
  • Vhodné od 3 let

Tiger Woods PGA Tour 08

ks

Stojíte před dlouhým jemným úderem do míčku, abyste se na 17. jamce vyrovnali Tiger Woodsovi,který drží vedení o jeden úder před vámi. Byli jste v této pozici již předtím, ale to nyní nehraje žádnou roli. Nebo ano? Ať hrajete bez rizika nebo riskujete až do konce, hrajte s důvěrou v Tiger Woods PGA TOUR 08!

Bojujte za nejlepší světové golfisty na většině golfových hřišť ať již uprostřed týdne v sezónním módu (Season mode) nebo s kamarádem přes pokoj pomocí bezdrátového připojení. A to vše provádějte s jediným cílem - stát se největším golfistou ze všech. 

  • Pomocí dotekové obrazovky a dotekového pera je rozkývání a ovládání „golfové hole“ mnohem jednodušší a umožňuje plnou kontrolu nad vašimi pohyby. Dříve, než se zúčastníte nejlepší PGA TOUR profesionálů během celé sezóny, využijte možnost trénování a výzev v módu Tiger Challenge.  
  • Hra uvádí největší PGA TOUR profesionály, včetně Tiger Woodse, Retief Goosena a Vijay Singha, i čtyři ženské profesionálky včetně Anniky Sorenstam a Natalie Gulbis.  
  • Nová licencovaná golfová hřiště zahrnují Peebble Beach, St Andrews, TPC at Sawgrass a řadu dalších.

Lokalizace
  • en
Žánr Sportovní
Počet hráčů 1 (4 LAN)
Co-op Ne
Vývojář EA Tiburon