Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Smrt dcery Sáry dokázala zasáhnout i tak ostříleného agenta, jakým Sam Fisher bezesporu je. Dlouho se vyhýbal lidem a ukrýval se ve svém domě v Baltimore. Dlouho se utápěl v žalu a lahvi alkoholu. Sam se nikdy nespokojil s vysvětlením, jak a proč jeho dcera zahynula. V minulém díle se, jako dvojí agent, vrátil, aby spolupracoval na tajné operaci - likvidaci teroristické organizace John´s Brown Army (JBA), působící v New Orleans.

Samova domovská organizace (NSA) mu ovšem nedokázala dát všechny informace. Chtěl vědět, proč jeho dcera zemřela. V policejní správě stálo, že byla sražena černou dodávkou, kterou řídil její opilý spolužák. S tím se nechtěl smířit a mlžení ze strany úřadů bral jako zradu – podraz od země, které tolik obětoval už jako člen speciální námořnické jednotky SEAL, agent CIA v terénu nebo speciální agent NSA. Proto podal výpověď a s klidem přijal ortel smrti, který byl na něj uvalen.

Stealth akce s důrazem na improvizaci, využívání prostředí a slibem ukázat akčnější tvář série... a hlavně se scénářem podle světového autora fikčních vojenských románů Toma Clancyho. Sam se vrací na scénu a tentokrát už nepřijíma rozkazy od nikoho. Jede čistě na své triko a pátrá po viníkovi, jenž může za smrt Sáry. V patách mu jsou nepřátelé i agenti jeho, už bývalé, domovské organizace NSA. Stopy nás zavedou do Washingtonu DC, města, které Sam nenávidí. Říká se, že ti kdož se bezhlavě ženou za pomstou, tak zpravidla musí vykopat dva hroby. Pro nepřítele i pro sebe samotného.

Lokalizace
Žánr
Počet hráčů
Online
Co-op
Obraz
Zvuk
3D
Vydavatel

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn