Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Tourist Trophy:The Real Racing Simulator

Motocyklová simulace od tvůrců série Gran Turismo, o které se dá říci, že od Gran Turisma 4 se liší pouze v tom, že se všechno místo rychlých vozů točí okolo stejně rychlých motorek. Struktura obou titulů je totiž jinak prakticky identická. Tourist Trophy běží na stejném enginu jako Gran Turismo 4 a kromě 35tich známých světových okruhů nabízí také přes 180 licencovaných motocyklů známých světových značek včetně BMW Motorrad, Ducati, Honda, Kawasaki, Triumph a dalších.

Stejně jako v GT4 jsou iv Tourist Trophy k dispozici dva základní herní módy Arcade a Challenge. V Arcade módu máte přístup k samostatným závodům v singl i multiplayeru, který je však omezen pouze na dva hráče. Ještě před samotným závodem si můžete zvolit okruh, motocykl a obtíž. Hlavním herním módem je však Challenge, v níž se deriete na vrchol doslova od samého dna. Čeká vás tedy škola jízdy, tréninky a hlavně řada odlišných druhů závodů a šampionátů. Absolvování školy jízdy je stejně důležité jako v sérii GT. Jednotlivé závody a šampionáty jsou totiž rozděleny do tříd a pro každou třídu je potřeba si nejprve vybojovat licenci.

Mezi samotnými závodem budete mít samozřejmě přístup ke speciálním závodům včetně soubojů na čas o nejrychlejší kolo. Odměnou za výhry v závodech je nejenom virtuální sláva, ale hlavně peníze na nákup nových strojů a součástek. Postupně se vám také budou zpřístupňovat bonusové tratě a některé super-speciální motocykly. Je potřeba ještě zdůraznit fakt, že je hra doslova prošpikovaná licencemi. Ty se vztahují nejen na motocykly, ale i součástky, pneumatiky, kombinézy, helmy a velké množství dalšího vybavení.

Žánr Závodní
Počet hráčů 1
Co-op Ne

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn