Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Nástupce slavného lovce prehistorických predátorů, jehož příběh se odehrává ve vzdálené budoucnosti. Hlavním hrdinou je Joseph Turok, bývalý člen Black Ops komanda, který se nechal rekrutovat do speciálních složek, které se starají o likvidaci těch největších hrozeb po celé galaxii.

Jedna taková na Turok a jeho spolubojovníky čeká na vzdálené geneticky upravené planetě, kam byli vysláni na misi, jejímž cílem je zneškodnění velmi nebezpečného kriminálníka. Jenže problémy nastanou ještě před přistáním, ke kterému nakonec vůbec nedojde. Vesmírné plavidlo se speciálním zásahovým týmem je sestřeleno a Turok může být rád, že to vůbec přežil. Alespoň tedy pro tuto chvíli.

V dalších hodinách jej totiž čeká tuhý boj o přežití, během něhož bude nucen využít všechny své schopnosti, instinkt a bojové skúeenosti. Čeká ho totiž boj s velmi dobře vycvičenou nepřátelskou armádou a ještě nebezpečnější faunou geneticky upravené planety, kde se prohánějí různí pravěcí ještěři a dinosauři.

 

Herní prvky:

  • Netvoři obrovských rozměrů - utkejte se s geneticky upravenými dinosaury, obrovitým hmyzem a dalšími krvelačnými tvory.
  • Strategie boje - vyhlaďte nepřátele pomocí extrémního žáru nebo využijte rychlé a tiché zbraně (jako je luk či nůž).
  • Tmavý, drsný a nebezpečný sci-fi svět - realistická grafika ve vysokém rozlišení a intenzivní dynamická hudba se surround efektem probudí k životu nebezpečnou planetu.
  • Pěstní souboje s dinosaury (boj o život holýma rukama) - dinosauři nezaváhají a skočí po Turokovi při každé příležitosti. Turok se musí mnohokrát pouze za pomoci vlastních pěstí dostat z čelistí dinosaura a zachránit se tak před sežráni.
  • Realistická umělá inteligence - velmi dobře vycvičení vojáci s promyšlenou umělou inteligencí a rozvinutou taktikou jsou výzvou pro každého hráče, reagují takřka dynamicky a okamžitě na každý pohyb hráče.
  • Dinosauři jsou taktéž nebezpeční a navíc nepředvídatelní, protože predátor zná pouze jediný instinkt - lovit kořist.
  • Multiplayer - zapojte se do online multiplayer zápasů až pro 16 hráčů s náhodně volenými hrozivými tvory (7 pro multiplayer, 3 pro co-op ).
Lokalizace
Žánr
Počet hráčů
Online
Co-op
Obraz
Zvuk
3D
Vydavatel

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn