Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Využijte nová vozidla pro vytvoření chaosu v řadách nepřátel a využijte budovy pro zisk taktických výhod, při tom jak se pokusíte ovládnout bojiště. Postavte se pěti nepřátelům v zábavné taktické válce, kde bude mít každý hráč k dispozici až osm červíků, buď v lokálním, nebo v online multiplayeru, který bude zahrnovat i hraní v žebříčcích.

Roztrhejte je na kousky červí masa díky svatému granátu. Spusťte na nich smrtelnou spršku ve vrtulnících, nebo jejich zadlávte do nicoty v tancích. S 80 zbraněmi a pomocnými předměty po ruce, je tato hra zaručeně nejlepším chaotickým dílem. 

Klasická fyzika a herní styl Nový engine přetváří pocit fanoušky oblíbené soutěže. Také se znovu představí oblíbené ninjovským lano. Nové a klasické zbraně Více než 80 zbraní připravených k okamžitému použití. Najdete mnoho navrátivších zbraní, ale také množství nových přídavků, jako jsou nechtěný dárek, OMG útok, nebo pochybnou telefonní baterii. 

Namontované zbraně Kdyby Vám 80 zbraní nebylo dost, můžete vyzkoušet stanoviska s pevně přimontován zbraněmi, které najdete na mapách a díky kterým vytvoříte ještě větší destrukci. Zábavní single player a možnost lokálního, nebo online multiplayer hraní Hra Worms W.M.D je nabitá obrovským arzenálem tréninkových misí, kampaní a výzev pro sólo hraní.


Žánr Strategie
Počet hráčů 1-6
Online 2-6
Co-op Ne
Obraz 1080p
Zvuk Dolby Digital
Vydavatel Team17

Dotazy

0 dotazů

Máte nějaký dotaz k tomuto zboží?
Napište nám ho a mi Vám rádi odpovíme.
Napsat dotaz

Recenze

Hodnocení: 0% 0 recenzí

Máte zkušenost s tímto zbožím?
Napište recenzi a pomozte ostatním s výběrem.
Napsat recenzi

Facebook Instagram LinkedIn